Sitemizde şuan toplam 5757 film bulunmaktadır.

Abraham Lincoln: Vampire Hunter – Vampir Avcısı izle

0
( Yüksek Kalite )
Dikkat: Filmler tek part olduğu için açılması biraz zaman alabilir lütfen filmin yüklenmesini bekleyiniz, açılacaktır !!!

Dikkat : Film izle'dikten SONRA LÜTFEN SAYFANIN ALTINA İNİP YORUM YAPINIZ.ÇALIŞMAYAN FİLMLERİ YORUM YAPARAK BİZE BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ.
3.107
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Abraham Lincoln: Vampire Hunter – Vampir Avcısı izle

Abraham Lincoln: Vampire Hunter – Vampir Avcısı izle Türkçe Altyazili HD 2012 Filmi Tek Parça,
Film sinema çekimidir
Başkan Lincoln’un annesi, doğaüstü korkunç bir yaratık tarafından öldürülür. Başkanın artık tek tutkusu annesinin katillerini ve yardımcılarını yakayıp öldürerek intikam almaktır.
Abraham Lincoln: Vampire Hunter aynı adı taşıyan 2010 mashup romanından uyarlanan bir 2012 Amerikan aksiyon fantastik korku filmi.Filmi Tim Burton ile birlikte, Timur Bekmambetov yönettiği ve co-produce edildiler.Roman yazarı, Seth Grahame-Smith, uyarlanmış senaryo yazdı, ve Benjamin Walker başlık karakteri olarak yıldız.Gerçek hayatta figürü Abraham Lincoln, Amerika Birleşik Devletleri 16. Başkanı (1861-1865), bir vampir avcısı olarak gizli bir kimliğe sahip olarak roman ve film tasvir edilir. Çekimler Mart 2011′de Louisiana başladı ve filmin ABD’de Birleşik Krallık ve 22 Haziran 2012 yılında 20 Haziran 2012 tarihinde 3D ​​yayınlandı.
1818 yılında, Abraham Lincoln (Benjamin Walker) Jack Barts (Marton Csokas) ait bir plantasyon çalışan Nancy (Robin McLeavy) ve Thomas (Joseph Mawle), anne ve babası ile birlikte Indiana yaşıyor. Orada, Lincoln genç bir Afrikalı-Amerikalı çocuk, William Johnson (Anthony Mackie), ve o Johnson kahyası tarafından dövüldüğünü gördüğünde müdahale arkadaş olur. Çünkü oğlunun eylemleri, Thomas ateşlenir. O gece, Lincoln Barts evine girmeye ve Nancy saldırı görür. O ertesi gün hasta düşüyor ve kısa bir süre sonra ölür. Thomas Barts Nancy zehirleyen Lincoln söyler.
Dokuz yıl sonra, bir intikamcı Lincoln Dock Barts saldırır, ama aslında bir vampir olduğunu Barts, overpowers onu. Ancak, Barts Onu öldürmek için önce, Lincoln Henry Sturgess (Dominic Cooper) tarafından kurtarılır. Sturgess, bu vampirler var açıklar ve bir vampir avcısı olmaya Lincoln öğretmek sunmaktadır. Lincoln kabul edip, eğitim bir on yıl sonra, Springfield, Illinois gitti. Onun eğitim sırasında Sturgess Amerika’da vampirler Adam (Rufus Sewell), kızkardeşi Vadoma (Erin Wasson) ile New Orleans’da bir plantasyon sahibi bir vampir soyundan olduğunu Lincoln söyler. Sturgess de vampirlerin zayıflığı, gümüş Lincoln söyler ve gümüş bir cep saati ile onu sunar.
Springfield, Lincoln dükkâncı Joshua Hız (Jimmi Simpson) arkadaş, ve Mary Todd (Mary Elizabeth Winstead) tanışır. Sturgess, herhangi bir yakın ilişkiler kurmak için onu uyardı olsa, Lincoln Mary için romantik duygular geliştirir.
Lincoln başarıyla bulur ve Barts yendi. Boyacılık önce Barts Sturgess da bir vampir olduğunu ortaya koymaktadır. Lincoln Sturgess, kim olduğunu ortaya koymaktadır, birkaç yıl önce, o Adam tarafından saldırıya uğradı ve ısırıldı yüzleşir. Sturgess, ‘ruhun saf olduğu için, o bir vampir oldu, ve o Adam veya başka vampir (beri “Sadece yaşayan ölü öldürebilir”) zarar onu engelledi. Sturgess yana Adam yok etmek umuduyla, eğitim vampir avcıları olmuştur.
Hayal kırıklığı, Lincoln görevini terk etmeye karar verir. Ancak Adam faaliyetleri öğrenir ve kaçırır Johnson plantasyon bir tuzağa Lincoln cezbetmek için. Adam yakalar Lincoln ve undead bir ulus Amerika Birleşik Devletleri kapatmak için yaptığı planları açığa onu almaya çalışır. Hız arkadaşları kurtarır ve onlar Ohio kaçmayı.
Lincoln köleliği kaldırmak için kampanya, Meryem evlenir ve onun siyasi kariyerinin başlar. Sturgess vampirler yiyecek için köle kullanmak gibi köle ticareti, kontrol altında vampirler tutar, ve Lincoln engelliyorsa, vampirler misilleme olacağını Lincoln uyarır. Onlar bir oğul, William Wallace Lincoln (Cameron M. Brown) sahip olduğu Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak Lincoln seçilmesinden sonra, o, Meryem ile Beyaz Saray’a taşır. William sonra Vadoma ve ölür tarafından ısırılmış olduğunu.
Konfederasyon Başkanı Jefferson Davis (John Rothman) ikna Adam ön cephelerde yaptığı vampirler dağıtmak için. Lincoln emir alan tüm gümüş müsadere ve gümüş silah üretmek için erimiş vardır. Hız, Lincoln, ayrı kusurları milletin yırtılma olduğundan ve inanarak Lincoln trenle gümüş taşımak olacağını Adam bilgilendirir.
Trende, yaklaşan sehpa, saldırı Lincoln, Sturgess ve Johnson ateşe olan Adem ve Vadoma. Kavga sırasında Adam tren sadece kayalar tutar olduğunu öğrenir. Hız İhanetini tuzağa Adam cezbetmek için bir hile olduğunu ortaya koymaktadır, ve Adam bunun için Hız öldürür. Lincoln onu öldürmek, bıçaklamak Adam saatine kullanır ve patlamadan önce üç tren kaçmak. Bu arada, Mary ve eski kölelerin Underground Railroad aracılığıyla Gettysburg gümüş taşınır – bu Vadoma Mary tarafından öldürülen olduğunu burada.
Şimdi lidersiz Konfederasyon vampirler bir final, büyük bir saldırı düzenlemeyi ve Birlik tarafından baş karşılanmaktadır. Onların gümüş silahları ile donanmış, Birlik askerleri vampirler yok ve sonunda savaşı kazanmak.
Yaklaşık iki yıl sonra, 14 Nisan 1865 tarihinde, Sturgess kalan vampirler ülkeden kaçtı ki Lincoln söyler. Sturgess, Lincoln o ölümsüz olmak ve vampirler savaşmaya devam böylece ona, bir vampir haline Lincoln açmak için izin vermek için ikna etmeye çalışır, ancak Lincoln düşüşler ve eşi ile tiyatro için yapraklar, görünüşe göre John Wilkes tarafından o yakında suikast düzenlenecek olan ima Booth.
O zamanlar Lincoln yaklaşırken Modern zamanlarda, Sturgess Washington, DC’deki bir barda bir adam yaklaşır.
[Değiştir] Oyuncular

Amerika Birleşik Devletleri’nin 16. Başkanı ve ana kahramanı olarak hizmet vermektedir Abraham Lincoln, gizli bir vampir avcısı olarak Benjamin Walker. [3]
Henry Sturgess, vampir avcılık ve vampirler eşi ve insanlık kaybetmiş bir vampir Lincoln akıl hocası olarak Dominic Cooper.
Mary Todd Lincoln, Lincoln eşi. [4] olarak Mary Elizabeth Winstead
William Johnson, Lincoln vale ve arkadaş olarak Anthony Mackie. [5]
Joshua Hız, Lincoln arkadaşı ve yardımcısı. [6] gibi Jimmi Simpson
Adam, vampirler ve filmin ana antagonisti bir düzenin lideri olarak Rufus Sewell. [7]
Jack Barts, bir plantasyon sahibi ve Lincoln annesi öldürdü vampir olarak Marton Csokas.
Thomas Lincoln, Lincoln babası Joseph Mawle.
Robin McLeavy Nancy Lincoln, Lincoln annesi. [8]
Vadoma, Adem kardeşi olarak Erin Wasson.
Jefferson Davis, John Rothman
William Wallace Lincoln, Abraham ve Meryem oğlu olarak Cameron M. Brown. [9]
Senatör Jeb Nolan gibi Frank Brennan
Harriet Tubman olarak Jaqueline Fleming
Stephen A. Douglas, Illinois bir Amerikalı politikacı olarak Alan Tudyk. [8]
[Değiştir] Üretimi

Film Abraham Lincoln: Tim Burton ve Bekmambetov film haklarını satın almak ve onun gelişimine kendilerini finanse etmek eşleştirildiğinde Vampire Hunter ilk olarak Mart 2010′da ilan edilmiştir. Kitabın yazarı Seth Grahame-Smith, komut dosyası yazmak üzere işe alındı. [10] Aşağıdaki Ekim ayında, Fox filmin üretim, pazarlama, hakkında detaylı sahada yapılmış olan, film hakları için bir teklif savaşı diğer stüdyoları yendi ve bırakın. [11]
Yönetmen olarak ekli Bekmambetov ile Ocak 2011 yılında Walker Abraham Lincoln rolünde. O rol için Adrien Brody, Josh Lucas, James D’Arcy, ve Oliver Jackson-Cohen yendi. [3] Ek aktörler aşağıdaki Şubat ayında atıldılar. [12] [6] Çekimler Louisiana Mart 2011 yılında başlamıştır [4] . [3] [12] Film $ 69 milyon bir bütçe vardı ve 3D üretildi. [13]
[Değiştir] Release

Abraham Lincoln: Vampire Hunter başlangıçta 28 Ekim 2011 tarihinde 2D ve 3D yayımlanması planlanan, ama daha sonra, Haziran 22-2012 geri itildi [13] [14] 18 Haziran’da New York prömiyeri film [.. 15] Abraham Lincoln: Vampire Hunter da Ortadoğu’da konuşlanmış askerleri için bir tarama ile sıradışı bir başlangıç ​​yaptı. Film Deniz Kuvvetleri uçak gemisi, Ortadoğu’da konuşlu USS Abraham Lincoln, gemiye 1800 üzerinde denizciler için gösterildi. Filmin yıldızlarından birkaç Abraham Lincoln gibi karakter giymiş Anthony Mackie, Erin Wasson ve Benjamin Walker, dahil olmak üzere, tarama katıldı. Tarama filmide Birleşik Devletleri askerler ve kadınlar için ilk kez yapılan bu işaretleri ilk kez. [16]
[Değiştir] Resepsiyon
24 Haziran 2012 tarihi itibariyle, Rotten Tomatoes 4.9/10 bir Puan ortalaması ve% 57 bir izleyici oylaması ile 169 yoruma göre% 35 bir “çürük” onayı skoru, raporlar. Uzlaşma filmi “yedek görsel stil var, ama onun aşırı ciddi sesi çatışan maddeler bir unfulfilling harmanı ile sinemaseverlere bırakarak, onun kesinlikle aptal merkezi öncül tarzına pek gelmez.” Diye okur EmanuelLevy.com Emanuel Levy bu “rağmen orijinal, bu iki tür sözleşmeler birleştirmek için yorucu bir çabadır.” [17] yazdı film de esas Metacritic 100 42 dışında bir “karma veya ortalama” puan topladı 35 yorum. [18]
Time dergisi Richard Corliss söyleyerek, bizimkisi “tarihsel epik ve canavar filmi bazen çarpışan ama tutarlı bir bütün oluşturan, asla paralel pistlerde çalıştırın.” [19] Associated Press Christy Lemire arada, filmin tenor yorum ve görsel efektler , “ideal oyunbaz ve bilerek, o, herhangi bir tehlike duygusu filmi tüketir, bu nedenle sahte ve cartoony bulunuyor görsel bir şema ile yerine gergin ve kasvetli olabilir nedir” filmi 4 üzerinden 1.5 derecelendirmesi ödüllendirme söyleyerek. [ Wall Street Journal, 20] Joe Morgenstern, şöyle diyor: “Birisi yapımcılar söylemeyi unuttum … filmin eğlenceli olması gerekiyordu. Veya en azından akıllı.” [21]
New York Daily News Joe Neumaler “tarih dersi ve canavar fiske Bu tatsız mashup gerçekten ölümcül olan, yarı-ciddi kendisi alır.” [22] başlık tarafından övgüyle bahsedilen, yazma, film 5 üzerinden 1 bir derece verir New York Times Manohla Dargis, kim “birisi onunla gitmek için bir film yaparak şeyler yağma vardı çok kötü.” ekler [23] başlık daha, kim söylüyor, Arizona Republic Barbara VanDenburgh tarafından yorumladı “Tek bir şaka dayalı filmler sorunu tek bir şaka, bir uzun metrajlı film çalışan zaman sürdürmek için yeterli nadiren komik olmasıdır”.
Olumlu yanıt arada, Austin Chronicle Marc Savlov geldi, “Abraham Lincoln: Vampire Hunter yedek kalbi vardır ve ara sıra gümüşlenmiş süngü bu kadar çalıştırmak için.” [24] USA Today yorumcusu Scott Bowles konuşmasında, “Bir şık slasher bir film, değil mi, değilse onların gerçek hayattaki karşılıkları onun vampir yapan bir canavar filmi, “4 filmi üzerinden 2.5 veriyorum. [25] Ayrıca beğeni çağırır St Louis Post-Dispatch Joe Williams, gelen çağırarak “savaş sahneleri [...] uygun epik” ve nihayet öven lider yıldızı Benjamin “iyi aksiyon yaz filmi” ve “Amerikan değerleri ve en kahraman savunucusu doğru bir şaşırtıcı saygılı sesi” sunmak için filmi öven, Walker, “bir genç Liam Neeson gibi görünüyor ve hiç bir yükselen aktör karikatür stoops.

Tür: 2012 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2012 – ABD

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Timur Bekmambetov

Oyuncular: Mary Elizabeth Winstead, Dominic Cooper, Rufus Sewell, Marton Csokas, Anthony Mackie, Alan Tudyk, Jimmi Simpson, Benjamin Walker, Joseph Mawle, Laura Cayouette, Robin Mcleavy, Jaqueline Fleming Müzisyen : Trent Reznor Görüntü Y.: Caleb Deschanel Senaryo: Seth Grahame-smith

Etiketler: Abraham Lincoln: Vampire Hunter - Vampir Avcısı izle Türkçe Altyazili HD 2012 Filmi Tek Parça, Abraham Lincoln: Vampire Hunter filmini türkçe dublajlı izle, Abraham Lincoln: Vampire Hunter full hd izle, Abraham Lincoln: Vampire Hunter hd seyret, Abraham Lincoln: Vampire Hunter indirmeden bedava online izle, Abraham Lincoln: Vampire Hunter izle, Abraham Lincoln: Vampire Hunter online watch, Abraham Lincoln: Vampire Hunter tek parça direk izle, Abraham Lincoln: Vampire Hunter tek parça seyret, Abraham Lincoln: Vampire Hunter watch movie, Vampir Avcısı filmini türkçe izle, Vampir Avcısı izle, Vampir Avcısı seyret, Vampir Avcısı tek parça izle

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Abraham Lincoln: Vampire Hunter – Vampir Avcısı izle” filminde 8 Yorum bulunuyor.
 1. serdar acun - 1 sene önce demiş ki:

  iyi bir film izlenir

 2. HULUSİ YILMAZ - 2 sene önce demiş ki:

  Günde 3 kere gırıyordum istediğim film yüklenmiştir diye cok tesekkurler gorunce çok sevindim arkadaşlar.

 3. SAHİL GECE - 2 sene önce demiş ki:

  Kaliteli filmlerinizle bizlere hizmet verdiğiniz için herkez adına size teşekkürler filmleriniz hem kaliteli hemde her kesime hitap eden filmler.

 4. EREM ASU - 2 sene önce demiş ki:

  Dostum emeklerin için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Gerçekten çok güzel ve kaliteli filmleriniz var.

 5. ALPHAN ATLIHAN - 2 sene önce demiş ki:

  Fazla söze gerek yok aslında bu film için indirmeyenler pişman olur hemen indirin ve izlemedim demeyin.

 6. LAÇİN İBRAHİM - 2 sene önce demiş ki:

  Teşekkürler elineze sağlık güzel paylaşım gerçekten ancak indirpte görüntü kalitesine bakacagım.

 7. FERAY YALIN - 2 sene önce demiş ki:

  Filmseverler mutlaka en az bir kere izlemeli diye düşünüyorum, Paylaşım için çok teşekkürler.

 8. FERRUH AYSU - 2 sene önce demiş ki:

  Kesinlikle tavsiye ederim çok güzel bir film. Görüntü ve ses’te bir problem yok gayet güzel teşekkürler.