Sitemizde şuan toplam 5757 film bulunmaktadır.

Açlık Oyunları – The Hunger Games filmini türkçe altyazili full hd izle 2012 tek parça

1
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5 Part 6Yorum yap
Dikkat: Filmler tek part olduğu için açılması biraz zaman alabilir lütfen filmin yüklenmesini bekleyiniz, açılacaktır !!!


Dikkat : Film izle'dikten SONRA LÜTFEN SAYFANIN ALTINA İNİP YORUM YAPINIZ.ÇALIŞMAYAN FİLMLERİ YORUM YAPARAK BİZE BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ.
9.971
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Açlık Oyunları – The Hunger Games filmini türkçe altyazili full hd izle 2012 tek parça

Panem ulusu Kuzey Amerika olarak bilinen bir yerin yıkıntıları içerisinde hayatlarını sürdürmektedir. Başkent Capitol’ün etrafında 12 bölge bulunmaktadır. Şiddetli ve acımasız olan Capitol’de bölgeler bir hat boyunca sıralanmıştır. Onların her biri her yıl yapılan Açlık oyunlarına katılmak zorundadır. Yarışma için her bir bölgeden yaşları 12 ila 18 arasında değişen birer erkek ve bir kız çocuğu göndermek durumundadır. Açlık oyunları TV’den canlı yayınlanan ölümüne bir kavgadır. Kazanmak ün ve talih anlamına gelir. Kaybetmek ise kesin ölüm.Açlık Oyunları – The Hunger Games filmini türkçe altyazili full hd izle 2012 tek parça, Açlık Oyunları filmini izle, Açlık Oyunları filmini tek parça full hd izle, Açlık Oyunları filmini türkçe dublaj full izle, Açlık Oyunları filmini indirmeden bedava online izle, Açlık Oyunları hd seyret, The Hunger Games filmini izle, The Hunger Games filmini hd izle, The Hunger Games filmini tek parça full izle, The Hunger Games filmini direk seyret
Açlık Oyunları Suzanne Collins tarafından aynı adlı romanından uyarlanan Gary Ross, yönettiği 2012 Amerikan bilim kurgu filmi. Film Ross, Collins ve Billy Ray tarafından bir senaryo ile, Nina Jacobson ve Jon Kilik tarafından üretildi. Bu, Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, ve Donald Sutherland. [5] hikaye 12 kız ve 12 erkek katılmalıdır Panem millet bir distopyacı kıyamet sonrası gelecekte, yer alır Açlık Oyunları – “haraç” tek kalan muzaffer olana kadar ölümüne mücadele için gerekli olan bir televizyonda yayınlanan yıllık olay. Kahramanı Katniss Everdeen (Lawrence) gönüllüler oyunlarda küçük kız kardeşi yerini almak üzere. Onu ilçe erkek haraç Peeta Mellark (Hutcherson) tarafından Katılım, Katniss eski victor Haymitch Abernathy (Harrelson) gözetiminde Açlık Oyunları için tren Capitol gitti.
Filmin Fransa ve diğer ülkeler [kaynak belirtilmeli] ve uluslararası 23 Mart 2012 tarihinde, [6], geleneksel tiyatrolar ve dijital IMAX tiyatro hem de. [7] filmi yayınlandı, bu rekoru da 21 Mart 2012 tarihinde serbest bırakıldı gün (67.300.000 $) açarak ve olmayan bir devam filmi için hafta sonu açmak için. [8] Piyasaya sırasında, filmin açılış hafta sonu brüt (152.500.000 $) Kuzey Amerika’da herhangi bir filmin en büyük üçüncü oldu. [9] Avatar dünya çapında en çok hasılat yapan 50. filmi olarak. [10] Bu sırada arka arkaya dört hafta sonları için Kuzey Amerika gişe ilk yerinde kalması bu yana ilk film. Bu 18 Ağustos 2012 tarihinde DVD ve Blu-ray üzerinde çıkacak. [11]
Açlık Oyunları de onun temalar ve mesajları yanı sıra Katniss olarak Lawrence performansını övdü en eleştirmenler tarafından kabul edildi. Roman gibi, film gibi Japon romanı Battle Royale ve onun film uyarlaması, hem de Amerikalı kısa öykü “Piyango” gibi diğer çalışmalar, onun benzerlikleri tepkisini çekti. Bu Collins ‘roman ve senaryo gibi Theseus’un miti, Roma gladyatör oyunları, realite televizyonu ve Irak Savaşı gibi esin kaynaklarından yararlanarak önemli farklılıklar sahip olduklarını, ancak, not edilir. [12] Açlık Oyunları konu olmuştur feminist, siyasi ve dini alegoriye imalar içeren yorumlar, değişen.
Bir kıyamet sonrası Kuzey Amerika’da oluşan Panem, ulus zengin bir Capitol ve on iki yoksul çevredeki ilçelere oluşur. Ilçe, bir oğlan ve her ilçeden 12 ve 18 yaşları arasında bir kız tarafından Capitol karşı önceki bir isyan için bir ceza olarak Açlık Oyunları katılmak için yıllık piyango (“The Reaping” olarak bilinir) tarafından seçilir. Açlık Oyunları katılımcılar (veya “haraç”) tek kadar Capitol tarafından denetlenen bir arenada ölümüne savaşmak zorundadır canlı kalır; galip şöhret ve zenginlik ile ödüllendirilir. Katniss Everdeen, İlçe 12 bir 16 yaşındaki kız, 74 Yıllık Açlık Oyunları için gönüllüler, piyango tarafından seçildi küçük kız kardeşi Primrose, yerini almak. Peeta Mellark, ailesi açlıktan zaman bir kez Katniss ekmek verdi, bir fırıncının oğlu da seçildi.
Katniss ve Peeta sarhoş hocası, eski Oyunlar victor Haymitch Abernathy, Oyunlar rekabet doğumdan itibaren eğitim almış, özellikle diğer övgüler, “Kariyer”, yeteneklerini izlemek ve öğrenmek için onları yönlendirir Capitol, alınır . TV kişilik Sezar Flickerman ile bir ön Oyunları görüşmede Peeta beklenmedik Katniss için aşkını ortaya. O başlangıçta bu “sponsorlar” gıda, ilaç ve araçları içinde-Oyunları hediyeler sağlayabilir olarak, seyirci desteğini kazanmaya yönelik bir taktik olarak inanmak, kızdırmıştır. Katniss ona iyi yapılanın avcılık ve hayatta kalmak için dış becerileri dayanırken Oyunları, daha ilk gününde öldürülen haraç yarısından başlar. Peeta Cato, Karanfil, Marvel ve Pırıltı dahil olmak üzere, Kariyer, huzursuz bir ittifak oluşturur, ve onun takibi ile bunlar ormanda köşe Katniss yardımcı olur. Katniss İlçe 11 haraç ile bir ortaklık geliştiren, Kariyer üzerine damla Katniss bir izci jackerlerden yuva, dışarı genç kız puan Pırıltı öldürme zaman Rue. O izci jackerlerden zehirlenmesi kurtarır gibi Rue Katniss özen, ama Rue ölümcül Katniss kendi savunma öldürür Marvel tarafından yaralı olduğunda ortaklık sona erer. O ölür gibi Katniss saygının bir işareti olarak kendi bedeni üzerinde çiçek yayılır, sonra Rue ile kalır. Bu televizyonda zaman, Bölge 11 bir isyan kıvılcımları.
Daha ayaklanmalar teşvik önlemek için çalışıyoruz ve GameMaker – - kural değişikliği aynı mahalleden iki haraç olarak Oyunları kazanabilirsiniz belirten Oyunlar aracılığıyla yarıda duyurulur Katniss ve Peeta “star bahtsız aşıklar” olarak kamuoyuna sunulan ile çifti. Bunu duyduktan sonra, Peeta arar Katniss ve onu bulur, bir kılıç ile Cato yaralandı. Tekrar sağlığına Katniss hemşireler Peeta olarak, o seyirci lehine ve sponsorluk kazanmak için ona aşık olarak derinden kendini sunar. Diye Peeta, Karanfil saldırılar onun için ilaç almaya çalıştığında. Thresh Rue anısına Karanfil, koruyucu Katniss görünür ve öldürür. “Foxface” onlar çok zehirli olduğunu bilmiyordum Peeta, çalınan nightlock çilek yemekten ölür. Kısır tazı benzeri yaratıklar bir paketi, serbest Thresh öldürme ve Cato karşılaştıkları yerde, Cornucopia doğru Katniss ve Peeta zorluyor. Acımasız bir dövüşten sonra, Peeta hayatını kurtarmak için bir ok ile vurursa Cato Katniss. Cato yaratıklar düşer ve Katniss kendisine uzun bir ölüm yedek vuruyor. Birlikte Peeta ve Katniss görünüşte galip ile, GameMaker aniden, iki galip izin ölümüne düello için birbirlerine onları kurma kural değişikliği geri. Bunun yerine, Katniss Peeta yarım nightlock çilek ve eller bir önbellek alır. Onların intihar herhangi bir galibin kamu mahrum olacağını anlayınca, GameMaker aceleyle 74. Açlık Oyunları galipleri olarak her ikisini de duyurdu.
Bir kahramanın Capitol karşılamaya tedavi edilmesine rağmen, Katniss o şimdi onu toplumun otoriter liderlerin böyle bir kamusal meydan okuması sonrasında siyasi bir düşman haline geldiğini Haymitch tarafından uyarılır. Katniss ve Peeta Bölge 12 dönmek gibi Başkan Kar kutlama izler ve ortak galip konusunda ne yapacağını düşünen, ve isyan duygularını kendilerinin ilham olabilir.
Soundtrack
Ana madde: Açlık Oyunları: Şarkılar İlçe 12 ve Ötesi
Açlık Oyunları için film müziği filmin esinlenerek şarkı içeriyor, bunlardan sadece üç kapanış kredisi sırasında, filmin kendisi görünür [63] Taylor Swift tarafından filmin arkadaşı albümden ilk single’ı “Safe & Sound” özelliğine sahip.Sivil Savaşları, 23 Aralık 2011 tarihinde yayımlanmıştır. [64] Bu 12 saat içinde iTunes genel listelerinde bir numaraya ulaştı. [kaynak belirtilmeli] “Safe & Sound” için müzik video 13 Şubat 2012 tarihinde yayımlanmıştır. Swift ayrı şarkı ve Sivil Savaşları ile birlikte müziği de Decemberists, Arcade Fire, The Secret Sisters, Miranda Lambert Tabanca Annies featuring [65] Neko Case, [66] Kid Cudi [65] Akademi Ödül şarkılar kazanan Glen Hansard, [65] Düşük Marşı, [65] Punch Brothers, [65] Birdy, [65] Maroon 5, Jayme Dee, [65] ve Carolina Chocolate Drops. [65] Soundtrack 20 Mart tarihinde piyasaya çıktı 2012. [67] müziği parça listesi 13 Şubat 2012 tarihinde iTunes üzerinden ortaya çıktı ve 14 “Tek Motor” konulu ikinci single olarak yayınlandı. “Rue en Lullaby” söylemesi, Jennifer Lawrence soundtrack dahil edilmemiştir.Albüm ilk haftasında 175,000 kopya sattı olan, Billboard Top 200 listesinde 1 numarada giriş yaptı. Michael Jackson var çünkü This Is It # 1 başlangıç ​​mı birinci oldu. Sadece 16 biri Top 200 tarihinin Üst yuvası süsleyen film müzikleri olduğunu.

Tür: 2012 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilimkurgu Filmleri, Dram Filmleri, Gizem Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Alt Yazılı Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2012 – ABD

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Gary Ross

Oyuncular: Josh Hutcherson, Isabelle Fuhrman, Elizabeth Banks, Woody Harrelson, Liam Hemsworth, Wes Bentley, Stanley Tucci, Donald Sutherland, Jennifer Lawrence, Alexander Ludwig, Toby Jones, Lenny Kravitz, Kalia Prescott, Willow Shields, Ethan Jamieson, Jacqueline Emerson, Amber Chaney, Jack Quaid Görüntü Y.: Tom Stern Senaryo: Billy Ray Cyrus Yapımcı: Suzanne Collins

Etiketler: Açlık Oyunları filmini indirmeden bedava online izle, açlık oyunları filmini izle, Açlık Oyunları filmini tek parça full hd izle, Açlık Oyunları filmini türkçe dublaj full izle, Açlık Oyunları hd seyret, Açlık Oyunları – The Hunger Games filmini türkçe altyazili full hd izle 2012 tek parça, The Hunger Games filmini direk seyret, The Hunger Games filmini hd izle, The Hunger Games filmini izle, The Hunger Games filmini tek parça full izle

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Açlık Oyunları – The Hunger Games filmini türkçe altyazili full hd izle 2012 tek parça” filminde 19 Yorum bulunuyor.
 1. esssraa - 12 ay önce demiş ki:

  okuduğum harika kitabın izlediğim harika filmiydii sper sper..

 2. marko - 2 sene önce demiş ki:

  filminin çıkacağını duyar duymaz kitaplarını bitirip aylarca filmi bekledim ve beklediğime de deydi :) bi kaç önemsiz tip dışında herşey tam hayal ettiğim gibiydi :) bu film gerçekten izlenilmeli

 3. tugce - 2 sene önce demiş ki:

  izlediğim en iyi kitap uyarlaması diyebilirim ama tabi önce kitabını okumanız şiddetle tavsiye edilir. çok fazla değiştirmemişler kitaba sadık kalmaya çalışmışlar. kitaptaki mükemmelliği aramazsanız gerçekten beğeneceğiniz bir film.

 4. boras - 2 sene önce demiş ki:

  3 günde içinden çıkamadığım kitabın filmini 140 dakikada bitirmek biraz tuhaf geldi film güzeldi ama kitap okumayı seven biriyseniz kesinlikle filmi boşvermenizi öneririm

 5. onur - 2 sene önce demiş ki:

  çok para harcamışlar ama kitaptaki akıcılığı sağlayamamışlar.oyunculuklar kitaptaki karakterlerle bire bir değil. kurgusal hatalar da var zaman kaymaları yaşanmış filmde………nasıl uydumu? kitabı olan başka bir filmden kopyaladım bu yazıyı ; çok zor olmadı çünkü hepsi aynı. ne bekliyordunuz. kitabı olan bir filmi beğeneceğinizi mi? niye? siz kitap okuyorsunuz biz de kitabı okumaya saatlerimizi vermediğimiz için kendinizi aşağılanmış hissettiğiniz için bizden bir farkınız olmalı değil mi? ne bilior musunuz. siz ve aristokrat kııçınız isteğiniz kadar yırtının herkes filmi bilecek ve konuşacak. siz de oov ben de kitabını okumuştum aslında şöyle böyle……. diye caka sattığınızı sanacaksınız ama ordan ayrıldığınızda 2 saatte izlenilen bir şey için günlerce vakit öldürdüğünüz için dalga konusu olacaksınız…tamam sakinimmm

 6. vikik - 2 sene önce demiş ki:

  neredeyse kitabın aynısıydı kafamda okurken canlandırdığım herşeyi gördüm sanki filmi önceden defalarca izlemiş gibiydim zaten kitapta beni filme uyarla diye bağırıyordu abarttıkları kadar da yok bence ama zaman kaybı da sayılmaz

 7. murat - 2 sene önce demiş ki:

  eğer söz konusu film bir kitabın filmiyse karşılaştırmak gayet normal. bazılarıda çıkıp kitap okumayı boş olarak görüyor. film konusundaki düşüncemi soracak olursanız bir kere final kitapla aynı değil, filmin tamamında atlamalar olmuş yada konuyu farklı yerde gerçekleştirmişler. filmi izleyen olaylardan farklı sonuç çıkarır kitabı okuyan farklı. ama kitaptan esinlenerek yapıldığı için kitaba uyması gerekir. kısacası filmi kitapsız değerlendirmiş olsam çok etkilemedi vereceğim puan 10/5

 8. darknice - 2 sene önce demiş ki:

  kitaptan uyarlama filmlerde kitap ile filmi karşılaştırıp yorum yapanlara uyuz oluyorum arkadaş.kitap okumakla film izlemek aynı şeymi? burası karşılaştırma sitesimi.film nasıl onun hakkında yorum yapın birazda insanlar bilgilensin.kitap güzelmişte film olmamışta cartta curtta…

 9. hakikat - 2 sene önce demiş ki:

  saçma,saçmalık,saçmalığın daniskansı ve bu anlama gelebilecek tüm kelime sözcük ve söz öbeklerini bu film için sıralasam sanırım uygun olur.hele şu yukarıdaki konu kısmında yazan gılgamış destanı benzeri yazı beni filmden daha da soğuttu.kısacası izlemeyelim izlettirmeyelim..bi de yazan yazmış da bu saçmalığı film diye çeken niye çekmiş anlamadım…

 10. EFSUN ITIR - 2 sene önce demiş ki:

  Süper film izleyin tavsiye ederim görüntü,ses,kalitesi,indirme hızı gerçekten çok güzel herkez indirmeli.

 11. NEŞE(M) EGEHAN - 2 sene önce demiş ki:

  Paylaşım için teşekkürlerimi iletiyorum site yönetimine tam arşivlik bir film hemen indirdim.

 12. ÖNSEL EFLATUN - 2 sene önce demiş ki:

  Teşekkürler en sonunda beklediğim film geldi çok mutlu oldu hemen izlemek için indiriyorum.

 13. GÖRKE İLTER - 2 sene önce demiş ki:

  İndirip izleyelim bakalım siteden kötü film çıkmaz. Ellerinize sağlık

 14. KAYACAN YAMAÇ - 2 sene önce demiş ki:

  Teşekkür ederim çok muhteşem bi paylaşım hemen indirip izlemeye başlıyorum kardeşimle beraber.

 15. PIRIL NİDA - 2 sene önce demiş ki:

  Ellerinize sağlık filmi indirip izledim bence süper bir film her kesime hitap eden bir film herkeze tavsiye ediyorum.

 16. ULUBEY GÜLSU - 2 sene önce demiş ki:

  2 Kere sinemasına gittiğim bu filmi indirme olanağını görünce hiç beklemeden indirdim arşivim’de saklıyorum.

 17. ARTAÇ BERKAY - 2 sene önce demiş ki:

  Süper film izleyin tavsiye ederim görüntü,ses,kalitesi,indirme hızı gerçekten çok güzel herkez indirmeli.

 18. ILGAR GÜLRİZ - 2 sene önce demiş ki:

  Filmi indirin ve izleyin pişman olmıyıcaksınız çok kaliteli ve seyri üzel bir filmdi.

 19. SEZA ATANUR - 2 sene önce demiş ki:

  Gerçekten izlenmeye değer müthiş bir film son indirmeyen pişman olur kaçırmayın derim.