Sitemizde şuan toplam 5743 film bulunmaktadır.

Arka Sokaklar 260.Bölüm izle 05 kasim

2
Dikkat: Filmler tek part olduğu için açılması biraz zaman alabilir lütfen filmin yüklenmesini bekleyiniz, açılacaktır !!!

arka sokaklar 260 bolum 05 kasim 2012 264x300 Arka Sokaklar 260.Bölüm izle 05 kasim

Dikkat : Film izle'dikten SONRA LÜTFEN SAYFANIN ALTINA İNİP YORUM YAPINIZ.ÇALIŞMAYAN FİLMLERİ YORUM YAPARAK BİZE BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ.
10.834
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Arka Sokaklar 260.Bölüm izle 05 kasim

Arka Sokaklar 260.Bölüm 05 kasim 2012 (05.11.2012) tarihinde yayınlanan yerli diziyi Tek Parça ve online olarak FULL HD izle.Ali, ölüm kalım savaşı veriyor.
Girdiği çatışmada vurulan Ali, kaldırıldığı hastanede ölüm kalım savaşı veriyor. Ali hastaneye kaldırılır. Doktor Reşat çağırılır ve acil ameliyata alınır. Tüm ekip ve eşleri oradadır. Rıza, Mesut, Hüsnü ve Murat, bayanları hastanede bırakıp Ali’yi vuranı bulmanın peşine düşerler. Olayda bacağından vurulan Hasan’ın yattığı hastaneye giderler ve Ali’yi vuranın Necmi olduğunu öğrenirler. Rıza delirir. Necmi, narkotik amiri Hakan’ın muhbiridir. Rıza soluğu emniyette alır. Hakan’ı ofisinden aldırıp sorguya alır ve bu adamı bize serbest bıraktırdın, şimdi nerde söyle yerini diye üzerine yürür. Bu sırada Vedat Müdür sorguya gelir ancak, ekibin erkek polisleri kapıda dikilip içeri sokmazlar. Necmi, ablası Nesibe’nin evine saklanmıştır. Ancak ablası Nesibe’nin örgüt başı Haydar ile ilişkisi vardır. Ve onun lafından dışarı çıkmamaktadır. Nesibe durumu Haydar’a anlatır. Haydar, Necmi ile görüşür, deposunda kalmasına izin verir ancak bir şartı vardır. Necmi’yi koruması için yüklü bir miktar para istemektedir. Necmi parası olmadığını ancak, İhsan ile iletişime geçerlerse para bulabileceklerini söyler. Necmi ve örgütten iki genç, İhsan’ı aramaya başlarlar. Bu sırada Ali ameliyattan çıkmış ve yoğun bakıma alınmıştır. Hayati tehlikesi sürmektedir. Rıza, Ayla ve Pınar başındadır. Mesut, Hüsnü, Murat, Melek ve Zeynep aralarında koordine olup, Necmi’yi ve uyuşturucu şebekesi başı İhsan’ı bulmanın peşine düşerler. Pınar tüm sakinliğini korumaktadır. “Demek ki Ali’yi böyle kaybedecektim” diye sayıklayıp durur. Ali’nin kalp atışları kötüleşir. Acilen Dr. Reşat çağırılır. Ali de iç kanama başlamıştır ve tekrar ameliyata alınması gerekmektedir. Pınar artık çıldırmıştır. Her şeye isyan etmektedir. Başında babası onu sakinleştirmeye uğraşır.

Tür: Yerli Diziler

Yapım: 05.11.2012

Etiketler: Arka Sokaklar 05 kasim 2012 izle, Arka Sokaklar 05 kasim izle, Arka Sokaklar 05.11 izle, Arka Sokaklar 260.Bölüm 01 kasim izle, Arka Sokaklar 260.Bölüm 05.11 izle, Arka Sokaklar 260.Bölüm izle, Arka Sokaklar 260.Bölüm tek parça izle, Arka Sokaklar 5 11 tek parça

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Arka Sokaklar 260.Bölüm izle 05 kasim” filminde 9 Yorum bulunuyor.
 1. hüseyin - 1 sene önce demiş ki:

  arka sokakların 260 ıncı bölümü açılmıyor

  • Admin - 1 sene önce demiş ki:

   Bir kaç saat içinde eklenecektir.

 2. GÜLBEN OLGAÇ - 1 sene önce demiş ki:

  EN iyi kurgu, en iyi Yönetmen ,en iyi ses , en iyi görüntü filmi izlemeyenler indirip izlesinler kesinlikle.

 3. ÖĞÜT ÇİSE(M) - 1 sene önce demiş ki:

  Tam arşivlik bir filmmiş indirdiğime pişman olmadım çok hoş bir film indirmenizi öneririm arkadaşlar

 4. CESUR GÜZİN - 1 sene önce demiş ki:

  Fazla söze gerek yok aslında bu film için indirmeyenler pişman olur hemen indirin ve izlemedim demeyin.

 5. MENEVİŞ PERA - 1 sene önce demiş ki:

  Kesinlikle tavsiye ederim çok güzel bir film. Görüntü ve ses’te bir problem yok gayet güzel teşekkürler.

 6. DURUL BULUT - 1 sene önce demiş ki:

  İndirdim ve az evvel bitti izlemesi tamanlamı ile harikaidi mutlaka bir kaç defa izleyiniz ve arşivinizde bulunsun.

 7. HÜRCAN ŞAHİKA - 1 sene önce demiş ki:

  Güzel filmmiş tavsiye ederim hepinize son derecen basit indirdimde kaliteside on numara.

 8. ALP KUĞU - 1 sene önce demiş ki:

  Teşekkürler en sonunda beklediğim film geldi çok mutlu oldu hemen izlemek için indiriyorum.