Sitemizde şuan toplam 5757 film bulunmaktadır.

Güneşi Beklerken 12.bölüm izle 17 Eylül HD

4
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek Parça FULL HD izleYorum yap
Dikkat: Filmler tek part olduğu için açılması biraz zaman alabilir lütfen filmin yüklenmesini bekleyiniz, açılacaktır !!!

Dikkat : Film izle'dikten SONRA LÜTFEN SAYFANIN ALTINA İNİP YORUM YAPINIZ.ÇALIŞMAYAN FİLMLERİ YORUM YAPARAK BİZE BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ.
4.133
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Güneşi Beklerken 12.bölüm izle 17 Eylül HD

Güneşi Beklerken 12.bölüm izle 17 Eylül 2013 (17.09.2013) yeni bölümü tek parça olarak online full hd hemen direk seyret.Zeynep, Tayfun’un babası olmadığını öğreniyor.
Zeynep, Tayfun’un babası olmadığını öğreniyor. Babasının ve Zeynep’in gerçekleri öğrenmesini istemeyen Melis ise büyük bir çılgınlık yapıyor.

Kerem, Melisler’in evinde Cihan Hoca, Demet, Jale ve Tayfun’un olduğu fotoğrafı bulunca bütün parçaları birleştirir ve Melis’i sıkıştırır. Kerem’in telefonunu alan Zeynep, Tayfun ile buluşmaya gider. Jale hastanededir. Demet ve Cihan da onunladır. Cihan’ı kaybettiğini düşünen Tülin de Cem ile buluşmaya gider. Zeynep’in nereye gittiğini tahmin eden Kerem onun peşinden gider. Öğrendikleri Zeynep’i hem şoke etmiş hem de çok sarmıştır. Zeynep, annesine gider ona gerçekleri söyletmeye kararlıdır. Ancak Zeynep’ten önce, babasının hastanede Demet ile birlikte olduğunu öğrenen Melis de oraya gider. Melis ile Demet konuşurlarken Kerem ve Zeynep de gelirler. Gerçeğin ortaya çıkmasından korkan Melis, buna mani olmak için büyük bir deliliğe kalkışır. Tülin’e ulaşmaya çalışan Cihan ise ona ulaşamaz. Cem ile buluşan Tülin büyük bir hata yapar. Annesi ile tartışan Zeynep ise evi terk eder. Ne yapacağını şaşıran Demet, Kerem’den yardım ister. Zeynep’e yardım etmek isteyen Kerem onu evine getirir. Sabah Barış’ın da Keremler’e gelip Zeynep’i Kerem’in yatağında bulması ortalığın gerilmesine neden olur. Melis’i ziyarete gelen Zeynep’in söylediklerini duyan Cihan ise Tayfun ile konuşmaya gider.

Tür: Yerli Diziler

Etiketler: Güneşi Beklerken 12.bölüm, Güneşi Beklerken 12.bölüm 17 eylül, Güneşi Beklerken 12.bölüm fragman, Güneşi Beklerken 12.bölüm hd izle, Güneşi Beklerken 12.bölüm izle, Güneşi Beklerken 12.bölüm tek parça izle, Güneşi Beklerken 17 9 2013, Güneşi Beklerken 17 9 tek parça izle, Güneşi Beklerken 17 eylül 2013, Güneşi Beklerken 17 eylül izle

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Güneşi Beklerken 12.bölüm izle 17 Eylül HD” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. Kübranur - 7 ay önce demiş ki:

  Sayenizde evimizden uzak olduğumuz halde sevdiğimiz diziyi izleyebiliyoruz. Teşekkürler Sinelog ailesi.

 2. AKGİRAY ESİN - 7 ay önce demiş ki:

  Harika bir film emeğinize sağlık görüntü kalitesi gayet güzel film boyutu’da bir o kadar ideal oranda hızlıca indirebilirsiniz.

 3. AZMİ SİMTEN - 7 ay önce demiş ki:

  2 Kere sinemasına gittiğim bu filmi indirme olanağını görünce hiç beklemeden indirdim arşivim’de saklıyorum.

 4. İSFENDİYAR SÜSEN - 7 ay önce demiş ki:

  Bu filmi izledikçe izleyesim geliyor kaçdefa izlesem genede bıkmam indirdim ve film arşivimde durmakta.

 5. TÜVANA ERENDİZ - 7 ay önce demiş ki:

  Filmi sıkılmadan izleye bilirsiniz sıkıcı bir film değildir indirin ve film nasılmış görün.