Sitemizde şuan toplam 5736 film bulunmaktadır.

Güneşi Beklerken 19.bölüm izle 10 Kasım HD

0
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek Parça FULL HD izleYorum yap
Dikkat: Filmler tek part olduğu için açılması biraz zaman alabilir lütfen filmin yüklenmesini bekleyiniz, açılacaktır !!!

Dikkat : Film izle'dikten SONRA LÜTFEN SAYFANIN ALTINA İNİP YORUM YAPINIZ.ÇALIŞMAYAN FİLMLERİ YORUM YAPARAK BİZE BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ.
1.321
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Güneşi Beklerken 19.bölüm izle 10 Kasım HD

Güneşi Beklerken 19.bölüm izle 10 Kasım 2013 (10-11-2013) tarihinde tv’de yayınlandıktan sonra sitemizde tek parça ve full hd olarak seyredin.Kerem, büyük bir tehlikenin içinde
Zeynep’e yardımcı olmak isteyen Kerem, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalıyor.

Sayer Koleji’nde büyük sevinç yaşanır. Okul takımı, Kerem sayesinde maçı kazanmış, ezeli rakip Aksel’e dersi verilmiştir. Ancak bu mutluluk Demet’in gözaltına alınma haberi ile gölgelenir. Demet, başka gören olmadığı için Cem’in şüpheli ölümünün sanığı olarak tutuklanır. Gerçeği söylemekten korkan Tülin, büyük vicdan azabı içindedir.

Cihan Hoca ise Barış’ın yaralanmasındaki gerçeğin peşindedir. Barış’ı, gerçeği anlatmazlarsa, olayı polise intikal ettirmekle tehdit eder.

Demet zor durumdadır, mahkeme için adli tıp raporu beklenmektedir. Bu süre içerisinde Zeynep, Cihan Hoca’nın evinde kalır. Melis buna tepki gösterirken, Tülin’in hiç sorun çıkartmaması dikkat çeker.

Zeynep’in annesine yardım etmek isteyen Kerem, Cem’in evine gider ve orada şüpheli birini, evi gözetlerken görür ve takibe alır.

Cem’in beklenen adli tıp raporu gelir. Olayın cinayet olduğu kesinleşmiştir. Tüm deliller Demet’in aleyhinedir. Bunu öğrenen Zeynep yıkılır. Tülin ise daha fazla kendini tutamaz ve Cihan’a o gün yaşananları itiraf eder.

Melis ile Zeynep’in arasını düzeltmek isteyen Kerem, bir çılgınlığa kalkışır. Ve yaptığı işe yarar, Melis ilk kez Zeynep’e karşı yumuşar.

Cihan, hem Demet’i hem de Tülin’i kurtaracak bir yol için karakola gider. Zeynep’in üzülmesine dayanamayan Kerem, onunla konuşmaya çalışır. Ancak Zeynep yaşadığı tüm sorunların acısını Kerem’den çıkartır. Kerem de kimsenin haberi olmadan ona yardım etmeye karar verir ve şüpheli şahsı takibe alır.

Barış ise gazetede çıkan ölüm haberinde ilk defa Cem’in fotoğrafını görür ve çok şaşırır. Takip edildiğini anlayan tetikçi, Ahmet’i arar ve birisinin onu takip ettiğini söyler. Ahmet o kişinin işini bitirme emrini verir. Kerem büyük tehlikededir.

Tür: Yerli Diziler

Etiketler: Güneşi Beklerken 10 11 2013, Güneşi Beklerken 10 11 izle, Güneşi Beklerken 10 kasım izle, Güneşi Beklerken 10 kasım tek parça izle, Güneşi Beklerken 19.bölüm, Güneşi Beklerken 19.bölüm 10 kasım, Güneşi Beklerken 19.bölüm fragman, Güneşi Beklerken 19.bölüm ipad, Güneşi Beklerken 19.bölüm izle, Güneşi Beklerken 19.bölüm tek parça

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Güneşi Beklerken 19.bölüm izle 10 Kasım HD” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. DİDE BEGÜM - 5 ay önce demiş ki:

    Son derece merak ettiğim bi filmdi. İzledim ve gerçekten çok güzelmiş hiç beklemeden indirin arkadaşlar.

  2. ÖZGÜ AÇILAY - 5 ay önce demiş ki:

    Benim gibi pcden anlamayan birisi bu filmi indire bildiyse daha birşey bilmiyorum indirmek çok kolay izlemekte bir o kadar zevkli.