Sitemizde şuan toplam 5743 film bulunmaktadır.

Kuzgun – The Raven filmi türkçe altyazili izle 2012

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap
Dikkat: Filmler tek part olduğu için açılması biraz zaman alabilir lütfen filmin yüklenmesini bekleyiniz, açılacaktır !!!

Dikkat : Film izle'dikten SONRA LÜTFEN SAYFANIN ALTINA İNİP YORUM YAPINIZ.ÇALIŞMAYAN FİLMLERİ YORUM YAPARAK BİZE BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ.
872
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Kuzgun – The Raven filmi türkçe altyazili izle 2012

Raven James McTeigue yönettiği ve Ben Livingston ve Hannah Shakespeare’in bir senaryo dayalı bir Amerikan korku filmi. [5] John Cusack, Alice Eve, ve Luke Evans canlandırıyor. Bu 27 Nisan 2012 tarihinde İngiltere ve İrlanda Cumhuriyeti ve Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da 9 Mart 2012 serbest bırakıldı.
1849 yılında Set [6], bu şair ve yazarın cinayet Poe’nun öyküleri olanlar ayna bir seri katilin peşine düşer hangi Edgar Allan Poe’nun hayatı, son günlerinde kurgusal bir hesaptır.
Başlığı alakasız 1935 ve 1963 önceki filmlerin benzer şekilde, Poe’nun şiiri “The Raven” türemiştir.
Amerikan edebiyatının unutulmaz isimlerinden Edgar Allan Poe, bir seri katilin peşinde polis ve özel dedektiflerle iş birliğine girer. Zira bu seri katilin işlediği cinayetler Poe hikayelerinin de izinden gitmektedir. Baltimor kasabasından gelen genç dedektif Fields ve yazar Poe bu sıra dışı katilin peşine düşerler ve kıyasıya bir kedi-fare oyunu başlar. Öte yandan yazarın sevgilisi Emily Hamilton katilin birinci hedefi haline geldiğinde işler iyice kötüleşecektir.

Film 19. yüzyılda Maryland açılır – birkaç Baltimore polisi bir apartmanda bir kadının çığlıkları peşinde nerede. Polis sadece boğazını kesmişlerdir ve kızının cesedi baca dolması ile yere uzanmış bir kadın keşfetmek için zaman içinde daire varıyoruz. Dedektif Emmett Alanlar soruşturmasına yardım çağırdı ve suç kısa öykü yazarı Edgar Allan Poe tarafından kaleme alınan öyküler bir koleksiyon parçasıdır, “Morg Sokağı Cinayetleri” kurgusal bir cinayeti andırıyor keşfeder.
Poe, sosyal bir dışlanmış olan ve hikayeleri bir süre sirküle henüz beş parasız ayyaş haline gelmiştir. Onu evlenmek için genç ve güzel Emily Hamilton ve arzuları aşık ama babası Kaptan Hamilton, Poe nefret eder ve fiziksel şiddet tehdit uzunluğu giden bir asker muhalefeti karşı karşıya gelmiştir. Poe sorgulama için alanlar görmek getirilir ve birisi bir dizi cinayetin bu fonda hikâyelerin kullanıyor öğrenmek için dehşete olduğunu. Alanlar ardından Poe’nun katili yakalayabilecek polisi ve Poe görev kabul eder yardım yaptığı hizmetler gönüllü önermektedir.
İki adam edebiyat eleştirmeni Rufus Griswold, Baltimore gazetelerde yayımlanan bir kavga sonrasında Poe’nun rakibi oldu adamın cinayeti araştırmak için çağrılır. Poe Alanlar cesedin yanında kırmızı bir şeytan maskesi fark gibi korkunç cinayet “Pit and the Pendulum” dan bir sahne benzer gerçekleştirmektedir. “Kızıl Ölümün Maskesi” nde Maskeli Balo benzer bir sahne – İki ardından bir sonraki suç mahalline Kaptan Hamilton yıllık maskeli balosu gerçekleştirilecek olmadığını anlıyoruz.
Alanlar Maskeli Balo misafir olarak gizli gitmek Baltimore Polis birkaç üyesi atar. Bazen gece yarısından önce, festivaller doruğunda, bir iskelet kostümleri içinde at sırtında bir adam belirir. Alanlar sadece o eğlence için kiralanmış bir aktör olduğunu öğrenmek için adam vuruyor ve anonim bir not alır. Poe sonra olay bütün bir oyalama olduğunu, yani Emily kaçırıldı gerçekleştirmektedir. Onun cinayet işlemek ve Emily’nin konuma ipuçları bırakmaya devam edeceğini katil notu ortaya oluyor. Poe, Emily kurtarmak için taleplere uymak için zorlama – katil daha sonra Poe, gerçek ve kurgu acımasız kombinasyonu tanımlamak gazetesinde köşe yazarlığı başlamazsa Emily öldürmekle tehdit eder.
Yerel Tıp Fakültesi anatomisi sınıf bir canlı kuzgun ve teatral giyim bir fahişenin cesedi keşfeder. Poe ve Alanlar araştırmak ve sahne bir ayrıntı dışında “Marie Roget Gizemi” benzer anlamak – cesedin ellerindeki kanı Poe’nun hikayesini bir unsur değildi. İki yakında kadın Lady Macbeth gibi kıyafetiyle bir oyuncu oldu öğrenmek ve kurbanın tüm sahneye elleri görmek için talep çalıştı tiyatro için acele. Gemisi Baltimore indi sonra tüm sahne elleri Maurice, izinli bir denizci dışında muhasebeleştirilir. Poe ve Alanlar podyumları boyunca uzanan gizemli bir figür fark ve onu takip ancak rakam kaçar. Poe sonraki cinayet “Amontillado of Cask” benzeyecek gerçekleştirmek ister – Alanlar sonra Maurice geldi geminin adı Fortunato olduğunu bir off-elli yorumu yapar.
Poe ve birkaç polis ve taze tuğla, Emily nerede yapıldığını olabilir bir alana sahip bir alan bulmak, şehrin altındaki alanları arama tüneller. Subaylar tuğla ile şut ve kostüm Emily sarışın saçlı bir kadın gibi görünen keşfetmek kaçırılmış gece giydi. Ama vücut o öldürdü ve niş gömüldü sonra Emily benzemeye giymişti denizci Maurice, bu olduğu anlaşılmaktadır.
İki ipuçları Maurice bulunur: 12:27 sonra durdu ve bir cep saati ağzına dolması ve oyulmuş bazı eti vardı sırtında bir dövme. Poe ve alanları bu ipuçları anlamak Emily yerini verecek ve Poe Emily olmalıdır nerede Kutsal Haç denir Baltimore’da bir kilise gerçekleştirmektedir. Kiliseye Herkes ırk ama kilitli bulabilirsiniz. Adını PC Cantrell katil sürgünler ancak çatı ve yarıklar PC Cantrell’in boğazından ikincisi atlar bir polis memuru, içeri girmeye çalışırken. Poe ve Alanlar çekim ve Fields vuruyor ve onu güçsüz duruma sokacak katili yakalamak için yarış duyuyorum. Poe, bir at yarışı, ancak katil kaçar öldürücü sonra alır. Sonunda Poe onun tedavisi için özür diler Kaptan Hamilton ile buluştuğu Poe geri kiliseye yürür. Alanlar Emily adı ahşap bir haç üzerinde yazılı olan kilisenin bir mezar bulur, ancak mezar boştur.
Poe sonra o bu oyunun yorgun ve sadece katil Emily serbest olsaydı Emily’nin için hayatını vermeye istekli olduğunu katili anlattığı yeni bir sütun yazmaya karar verir. Poe, tire bu yeni sütunun hızlı bir şekilde kapatmak, editör onu seviyor, ve Ivan dizgici sonra sütun yazdırmak için alma ile görevli. Baltimore İnsanlar, hala cinayet heyecanını yaşarken, onlar bu katliama ilham hikâyelerin suçlamıyorum çünkü Poe’nun evi yakmaya karar verir.
Artık lojman çünkü Poe sonra Alanlar ile hareket eder. Sabah, hizmetçi Poe gazete ve katil bir mektup hem de verir. Poe’nun katil gece önce kapıdaki not bıraktı sonucuna varır. Sonra, kağıt çocuk geldi ve yağmur durdu sonra not üstüne gazete koyun. Poe bu nedenle katil onu yayınlanmadan önce onun yeni sütun okumak birisi olduğu sonucuna varır. Poe sonra katil gazete editörü olduğunu varsayar.
Alanlar, bu arada, omzuna bir madde işareti kaldırmak için hiçbir anestezi yapmadan cerrahi yaşıyor. Doktor beden mermi bulmak için bir mıknatıs kullanan bir deneyim alanlar daha sonra mürekkep bütün notları kullanılan manyetik katil olduğunu fark için kullanır. Bu gazete basımında kullanılan mürekkep türü olduğundan, alanlar daha sonra bağımsız olarak kağıt az birinin katil olduğunu anlar.
Poe, ellerini kollarını ayrılmış ve bir mektup yazma gibi vücudu onun masasında düzenlenmiş, gazete bürosunda ulaşır ve editörü ölü bulur. Editör önünde, okur bir nottur “Isıtıcı Başlarken!” İvan onu bulma onu tebrik ediyor, sonra o kadar çok Poe, bu konuda yazmak zorunda böylece kendi hikayesini makyaj ve daha sonra gerçek hayatta dışarı hareket etmeye karar verdi Poe’nun yazı cevapsız açıklar.
Poe bir silahını çeker ama Ivan o tetiği çekerse Emily ölecek onu hatırlatıyor. Yani Poe Ivan üzerinden silah uzatır ve o Emily yayınlayacak ise kendisini öldürmek olduğunu söyler. Ivan Poe zehirli bir şişe verir ve ona zehir yavaş yavaş onu öldürür ederken onun “favori yazar” konuşmaya devam böylece, o içki söyler. Poe, yardım için çok zayıf olduğunda, Ivan o Jules Verne için aynı şeyi istediği için Paris’e hareket ediyor ki Poe söyler. Poe Ivan “Reynolds” ismini altında seyahat edileceğini öğrenir.
Ivan bırakır önce, Telltale Kalp bir başvuru yapar ve Poe Emily diye oturuyor yere sağ altında gömülü olduğunu fark eder. O bodruma zemin üzerinden kırar ve Emily dışarı kazar. Polis oraya ve bir ambulans Emily koydu. Poe ölmek için bir parkta bankın uzaklaşıp. Orada oturuyor iken, sakallı bir adam üzerinde gelir ve o ünlü yazar “Edgar Poe” olarak onu tanır diyor. Bu Poe memnun, ama zehir onu bu kadar şaşkın var, o adam için tüm söyleyebileceğim adam saçma olarak yorumladığı, “onun adı Reynolds olduğu alanlar söyle” dir. Daha sonra, Poe ölü telaffuz edildiği hastanede, doktor “Fields ‘soyadını Reynolds olduğunu söyledi” olduğu, Poe’nun son sözleri anlamsız olduğunu Alanlar söyler.

Kuzgun – The Raven filmi türkçe altyazili izle 2012, Kuzgun izle, Kuzgun seyret, Kuzgun indirmeden izle, Kuzgun bedava hd izle, The Raven izle, The Raven seyret, The Raven indirmeden izle, The Raven indir

Tür: 2012 Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Türkçe Alt Yazılı Filmler

Yapım: 2012 – ABD, İspanya, Macaristan

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: James McTeigue

Oyuncular: John Cusack as Edgar Allan Poe Luke Evans as Inspector Emmett Fields Alice Eve as Emily Hamilton Brendan Gleeson as Captain Hamilton Oliver Jackson-Cohen as PC Cantrell Kevin McNally as Maddux Sam Hazeldine as Ivan Reynolds Pam Ferris as Mrs. Bradley John Warnaby as Griswold, a reference to Rufus Wilmot Griswold

Etiketler: Kuzgun bedava hd izle, Kuzgun indirmeden izle, Kuzgun izle, Kuzgun seyret, Kuzgun – The Raven filmi türkçe altyazili izle 2012, The Raven indir, The Raven indirmeden izle, The Raven izle, The Raven seyret

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kuzgun – The Raven filmi türkçe altyazili izle 2012” filminde 13 Yorum bulunuyor.
 1. ADNAN ERKUT - 1 sene önce demiş ki:

  Film güzel tavsiye ederim. Senaryo düz ama etkili, Oyunculuk sade. İzlemeye değer.

 2. ERTUNÇ ATIL - 1 sene önce demiş ki:

  Filmi dün indirdim ve izledim aslında yorum yapmam genelde ama BU FİLME YAPILIR. Gerçekten harika bir film tavsiye ediyorum.

 3. AÇILAY BERİA - 1 sene önce demiş ki:

  Bu filmi indirip’te izlemeyen pişman olur gerçekten görüntüsü,sesi,hızı çok güzel indirin ve izleyin.

 4. MAYIS ANKA - 1 sene önce demiş ki:

  Teşekkürler site yönetimi sevdiğim tarz filimlerden indiriyorum ve seyretmek için sabırsızlanıyorum.

 5. TEVFIK ZENAN - 1 sene önce demiş ki:

  Görüntü,ses,izlenebilirlik bakımından harika bir film indiricek arkadaşlara burdan ön bilgi olsun.

 6. BİLAL AKAL - 1 sene önce demiş ki:

  Film arşivinizde bulunması gereken filmlerden birtanesi daha kesinlikle kaçırmamanızı öneririm son derece hoşbir film.

 7. YENİAY SERAP - 1 sene önce demiş ki:

  Son zamanlarda izlediğim en güzel film diyebilirim gerçekten çok güzel ve sürekliyici bir film’di indirmenizi tavsiye ederim.

 8. YALMAN ECENUR - 1 sene önce demiş ki:

  Paylaşım için teşekkürler indirdim ve izledim sorunsuz bir şekilde çalışmakta.

 9. saa - 2 sene önce demiş ki:

  filme ağır diyor ya adam babacan sen filmden anlamıyom sanırım gizemli gerimli filmler böyle olur aksiyon filmi değilki….film gayet başarılıydı…bu tarz filmleri sıkılmadan izleyebilrisiniz diye düşünüyorum…

 10. saa - 2 sene önce demiş ki:

  filmi beğenmedim..bana göre konusu sıradandı.verdiğim puan 5.3 vasatı anca geçer diyebilirim.

 11. sesa - 2 sene önce demiş ki:

  Uzun zamandır bu filmi bekliyordum çok teşekkür ederim admin.Filme gelince çok güzeldi özelliklede sonu süper bitti kesinlikle izleyin 10/7

 12. metine - 2 sene önce demiş ki:

  entresan korku dolu the raven

 13. metin - 2 sene önce demiş ki:

  güzel film tavsiye ederim…