Sitemizde şuan toplam 5736 film bulunmaktadır.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 87.bölüm izle 30 ekim

0
Dikkat: Filmler tek part olduğu için açılması biraz zaman alabilir lütfen filmin yüklenmesini bekleyiniz, açılacaktır !!!

oyle bir gecer zamanki 87 bolum 30 ekim 2012 Öyle Bir Geçer Zaman Ki 87.bölüm izle 30 ekim

Dikkat : Film izle'dikten SONRA LÜTFEN SAYFANIN ALTINA İNİP YORUM YAPINIZ.ÇALIŞMAYAN FİLMLERİ YORUM YAPARAK BİZE BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ.
3.693
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 87.bölüm izle 30 ekim

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 87.bölüm 30 ekim 2012 (30.10.2012) tarihinde yayınlanan yerli diziyi Tek Parça ve online olarak FULL HD izle.Berrin, Zehra’ya gerçekleri anlatıyor
Berrin, Zehra’ya gerçekleri anlatmak zorunda kalıyor. Bahar’ı Deniz’e dadılık yapmak üzere Soner’e getiren Cemile, ikili arasında geçen diyalogları duyunca büyük şaşkınlık yaşar. Soner, Bahar’a Bahar’da Soner’e ağır hakaretler ederler. Ne Süleyman ne de Cemile ikiliyi sakinleştiremezler. Ayça’yı bir türlü göremeyen Mete mutsuzdur. Aşıklara yardım edecek tek bir kişi Osman’dır. Aklına bir fikir gelen Osman, ikisi için gizli bir görüşme ayarlar. Fakat Mithat’ın erken eve gelmesi buluşmayı tehlikeye sokar. Her şeyi göze alan Osman, Mete ve Ayça’yı korumak için Mithat’a kafa tutar. Ekrem Tatlıoğlu’nun Zehra’ya söylediklerinden sonra Berrin, kızına her şeyi anlatmak zorunda kalır. Bu durum sandığından da zordur. Üstelik Zehra hiç beklenmedik bir tepki verir. Arif, Ali Kaptan’ın evinde tadilata başlar fakat, Cemile’nin de onayı almak ister. İkili evi gezdikten sonra bahçede Arif’in güzel demli çayından içerler. Deniz’i tekrar Cemile’nin yanına göndermek istemeyen Soner, kendisine yapılan teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bahar’ı kısa süreliğine de olsa denemeye razı gelir. Fakat bir sorun vardır. Bahar’ı nerede bulacaklarını bilemezler. Süleyman, onu bulup ikna etmek için seferber olur. Mithat’a ise bağlı olduğu sağ gruptan silah verilir. Bir anda atış eğitimleri de almaya başlayan Mithat, kendi de henüz bilmediği zor bir görev için hazırlanmaktadır.

Tür: Yerli Diziler

Yapım: 30.10.2012

Etiketler: Öyle Bir Geçer Zaman Ki 30 ekim 2012 tek parça izle, oyle bir gecer zaman ki 30 ekim izle, oyle bir gecer zaman ki 30.10 izle, Öyle Bir Geçer Zaman Ki 87.bölüm 30 ekim izle, Öyle Bir Geçer Zaman Ki 87.bölüm 30.10 izle, Öyle Bir Geçer Zaman Ki 87.bölüm izle, Öyle Bir Geçer Zaman Ki 87.bölüm tek parça izle

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Öyle Bir Geçer Zaman Ki 87.bölüm izle 30 ekim” filminde 7 Yorum bulunuyor.
 1. UTKU DOLUNAY - 1 sene önce demiş ki:

  Bu aralar bilmediğim neler var diye araştırırken tesadüfen bu başlığa girdim ve övgülerden sonra hevesle indireyim dedim.

 2. AKŞİN DEMRE - 1 sene önce demiş ki:

  Sinemada seyrettim arada bişeyler kaçırdım tekrar seyretmek süper olucak teşekkürler.

 3. ŞAYESTE ÇİM - 1 sene önce demiş ki:

  Güzel filmmiş tavsiye ederim hepinize son derecen basit indirdimde kaliteside on numara.

 4. ALATAN SEVGİLİ - 1 sene önce demiş ki:

  2 Kere sinemasına gittiğim bu filmi indirme olanağını görünce hiç beklemeden indirdim arşivim’de saklıyorum.

 5. GÖZDE ŞÖLEN-DE - 1 sene önce demiş ki:

  EN iyi kurgu, en iyi Yönetmen ,en iyi ses , en iyi görüntü filmi izlemeyenler indirip izlesinler kesinlikle.

 6. NİLDEM SUNA - 1 sene önce demiş ki:

  Bu film gerçekten tam bana göre indirmeke sıkıntı çekmedim gayet kolay indirildi sizlerden zorlanmıyıcaksınız indirin arkadaşlar.

 7. KAAN SÜREYYA - 1 sene önce demiş ki:

  Hazır yüklenirken ilk teşekkür benden gelsin adminlerine emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.