Sitemizde şuan toplam 5740 film bulunmaktadır.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 89.bölüm izle 13 kasim

0
Dikkat: Filmler tek part olduğu için açılması biraz zaman alabilir lütfen filmin yüklenmesini bekleyiniz, açılacaktır !!!

oyle bir gecer zaman ki 89 bolum 13 kasim 2012 300x284 Öyle Bir Geçer Zaman Ki 89.bölüm izle 13 kasim

Dikkat : Film izle'dikten SONRA LÜTFEN SAYFANIN ALTINA İNİP YORUM YAPINIZ.ÇALIŞMAYAN FİLMLERİ YORUM YAPARAK BİZE BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ.
4.173
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 89.bölüm izle 13 kasim

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 89.bölüm 13 kasim 2012 (13.11.2012) tarihinde yayınlanan yerli diziyi Tek Parça ve online olarak FULL HD izle.Cemile ve Mete, Arif’le karşı karşıya geliyor.
Osman, kiracıları Arif ile ilgili hiç bilmediği bir gerçeği öğreniyor. Ancak öğrendikleri yüzünden başı polisle belaya girince, Mete hesap sormak için Arif’in karşısına dikiliyor. Ayça, abisinin birden fikir değiştirmesi karşısında şaşırır ancak, kararından vazgeçmeden hemen okula yollanır. Ayça’nın okula geri döndüğünü gören Osman peşine düşer. Mete için ondan bilgi almaya çalışır. Fakat Ayça’nın okula dönmesinin bir bedeli vardır. Hastaneye götürülen Bahar’ın bacağı sargıya alınır. Birkaç gün dinlemesi gerekmektedir. Bu durum Soner’in hiç hoşuna gitmez. Bahar’ı bir an önce evden göndermek ister. Deniz ise Bahar’a alışmaya başlamıştır. Zehra’nın doğum günüdür. Berrin ona bir parti hazırlar ancak, Zehra’nın bu günü kutlama planları çok daha farklıdır. Ahmetler’in evindeki partiye katılan Osman, orada kiracıları Arif ile ilgili hiç bilmediği bir gerçeği öğrenir. Ancak öğrendikleri yüzünden başı polisle belaya girince, Mete hesap sormak için Arif’in karşısına dikilir. Mithat’ın her geçen gün daha da içe kapanması Ayça’yı çok endişelendirir. Betül ise ona olanlara anlam veremez. Ağzından laf almaya çalışır ve duydukları karşısında çok şaşırır. Onu verilen görevden vazgeçirmeye çalışır. Şamil, Mithat’ın görev süresini fazla uzattığını düşünmektedir. Bu nedenle ona uzaktan görünür. Büyük ikilem yaşayan Mithat sonunda kararını verir.Öyle Bir Geçer Zaman Ki 89.bölüm izle,Öyle Bir Geçer Zaman Ki 89.bölüm tek parça izle,oyle bir gecer zaman ki 89.bolum izle,Öyle Bir Geçer Zaman Ki 89.bölüm yeni,Öyle Bir Geçer Zaman Ki son bolum,Öyle Bir Geçer Zaman Ki 13 kasim izle,Öyle Bir Geçer Zaman Ki 89.bölüm 13 kasim,Öyle Bir Geçer Zaman Ki 13 kasim tek parça izle,Öyle Bir Geçer Zaman Ki 13.11,Öyle Bir Geçer Zaman Ki 89.bolum 13 11.

Tür: Yerli Diziler

Yapım: 13.11.2012

Etiketler: Öyle Bir Geçer Zaman Ki 13 kasim izle, Öyle Bir Geçer Zaman Ki 13 kasim tek parça izle, Öyle Bir Geçer Zaman Ki 13.11, Öyle Bir Geçer Zaman Ki 89.bolum 13 11, Öyle Bir Geçer Zaman Ki 89.bölüm 13 kasim, Öyle Bir Geçer Zaman Ki 89.bölüm izle, Öyle Bir Geçer Zaman Ki 89.bölüm tek parça izle, Öyle Bir Geçer Zaman Ki 89.bölüm yeni, Öyle Bir Geçer Zaman Ki son bolum

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Öyle Bir Geçer Zaman Ki 89.bölüm izle 13 kasim” filminde 12 Yorum bulunuyor.
 1. AYTAÇ HALİT - 1 sene önce demiş ki:

  Filmi dün indirdim ve izledim aslında yorum yapmam genelde ama BU FİLME YAPILIR. Gerçekten harika bir film tavsiye ediyorum.

 2. MAYIS HÜR - 1 sene önce demiş ki:

  2 Kere sinemasına gittiğim bu filmi indirme olanağını görünce hiç beklemeden indirdim arşivim’de saklıyorum.

 3. VENÜS ORÇUN - 1 sene önce demiş ki:

  Paylaşım için sağolasın admin. Güzel bir filmmiş diye duydum. İndirip seyredelim bakalım.

 4. URAĞAN SERPİL - 1 sene önce demiş ki:

  Halen izlemedim diyen var mı şu filmi bilmiyorum ama şu saatte bile yorum yapabileceğim gerçekten değerli bi yapıt tavsiye edilir.

 5. MARAL AYKON - 1 sene önce demiş ki:

  Oldukça başarılı bir yapıt herkezin arşivinde bulunmalı indirip izlemek sizin elinizde indirin kaliteyi görün daha ne diyeyim.

 6. KURTHAN HAYAL - 1 sene önce demiş ki:

  Filmseverler mutlaka en az bir kere izlemeli diye düşünüyorum, Paylaşım için çok teşekkürler.

 7. HALDUN DEVİN - 1 sene önce demiş ki:

  Son zamanlarda izlediğim en güzel film diyebilirim gerçekten çok güzel ve sürekliyici bir film’di indirmenizi tavsiye ederim.

 8. SEZA TÖZ - 1 sene önce demiş ki:

  Çok hoşuma gitti film kaliteli ve bir o kadar’da zevkli indirin ve izleyin pişman olmıyıcaksınız arkadaşlar.

 9. AYTAÇ KELEBEK - 1 sene önce demiş ki:

  Efsane sayılabilecek filmlerden birtanesini daha paylaşmışsınız teşekkürlerimi iletiyorum çok sevindim.

 10. PEKCAN SİBEL - 1 sene önce demiş ki:

  Film şimdi bitti ve hemen siteye girdim yorum atmak için elinize emeginize sağlık gerçekten çok güzel film bu imkan için teşekkür ederim.

 11. AKDORA AYTUĞ - 1 sene önce demiş ki:

  Filmi sıkılmadan izleye bilirsiniz sıkıcı bir film değildir indirin ve film nasılmış görün.

 12. ŞÖLEN-DE İREN - 1 sene önce demiş ki:

  Filmi şuan indiriyorum umarım fragmanlardaki gibidir merakla izliyecegim.