Sitemizde şuan toplam 5752 film bulunmaktadır.

Red – Hızlı ve Emekli Türkçe Dublaj izle 2010 Full HD Tek parça

4
Dikkat: Filmler tek part olduğu için açılması biraz zaman alabilir lütfen filmin yüklenmesini bekleyiniz, açılacaktır !!!

Dikkat : Film izle'dikten SONRA LÜTFEN SAYFANIN ALTINA İNİP YORUM YAPINIZ.ÇALIŞMAYAN FİLMLERİ YORUM YAPARAK BİZE BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ.
34.033
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Red – Hızlı ve Emekli Türkçe Dublaj izle 2010 Full HD Tek parça

CIA’den emekli olan Frank Moses sakin ve huzurlu bir emeklilik yaşamaktadır. Fakat bir gün karşısına, kendisini tehdit eden ve yüksek teknoloji silahlarla donanmış bir suikastçı çıkar. Artık hayatı tehlikede olan Frank eski takım arkadaşlarını toplar.Red – Hızlı ve Emekli Türkçe Dublaj izle 2010 Full HD Tek parça, Red filmini direk izle, Red izle,Red filmini izle, Red tek parça türkçe dublaj izle,Red indirmeden bedava online full izle, Red ,Hızlı ve Emekli Türkçe Dublaj izle, Hızlı ve Emekli filmini direk izle, Hızlı ve Emekli filmini seyret, Hızlı ve Emekli direk tek parça izle.
KIRMIZI Warren Ellis ve Cully Hamner tarafından oluşturulan ve DC Comics künye Saygı tarafından yayınlanan aynı adı sınırlı çizgi roman serisinden esinlenen bir 2010 Amerikan aksiyon-komedi filmi.Film Robert Schwentke Jon Hoeber ve Erich Hoeber bir senaryo yönetmenlik ile Bruce Willis, Morgan Freeman, John Malkovich, Mary-Louise Parker, Helen Mirren ve Karl Urban canlandırıyor.Film 15 Ekim 2010 tarihinde yayımlanmıştır. [3]
Film versiyonunda, başlığı “Emekli, son derece tehlikeli” anlamına ajanı Frank Moses (Bruce Willis) statüsünün belirlenmesi türetilmiştir. Devamında bir yaz 2013 sürümü için onaylanmıştır.
Frank Moses (Bruce Willis), eski bir siyah-op CIA ajanı, emekli ve Parma Heights Cleveland banliyösünde sakin bir hayat yaşıyor. Ancak, Sarah (Mary-Louise Parker), Kansas City Frank emeklilik ofis için çalışan bir müşteri hizmetleri temsilcisi ile telefonda yalnız ve sık sık sohbetler hissetmeye başlar. Onun emekli maaşı çeki yırtarak ve geldiklerinde hiç söylemek onu arayarak onunla konuşmak için fırsatlar yaratır.
Onun hayatı bozulur, bir isabet takım baskınlar gece yarısı evine. Frank onlar Sarah korumak için Kansas City gider, onun telefon aday olurdu bilerek, suikastçılar ve öldürür. Onu öldürmek ve yardım için onun eski siyah ops ekip izini çalışıyor kim olduğunu bulmak için çalışır iken O Frank isteksiz arkadaşı olur. Bu arada, CIA ajanı William Cooper (Karl Urban) Frank avlanmak ve öldürmek için atanır.
Onu bağladı ve arabasında ve sonra otelde gagged tutarak Frank kaçırır Sarah, ilk ona söyler akıl hocası Joe henüz emeklilik topluluk içinde yaşayan Matheson (Morgan Freeman) ve ölümcül hasta, bulmak için New Orleans’a gider kadro hit Frank de New York Times muhabiri cinayeti sorumlu olduğunu öldürdü. Cooper kaçınırken, Frank ve Sarah bir bulunanlar listesine götüren ölen gazeteci, geride bıraktığı ipuçları bulmak. Daha sonra da Marvin Boggs (John Malkovich), eski bir siyah ops ajan ve daha fazla bilgi sağlamak için bir paranoyak komplo teorisyeni, izini. Marvin listedeki isimleri bir kişi, Gabriel Singer (James Remar), hala hayatta olduğunu Frank ve Marvin katıldığı Guatemala’ya bir 1981 gizli misyonuna bağlı olduklarını ve bunları söyler. Bir köy ve listedeki herkesin bir kişi açılan yer görevin bunları susturmak için öldürüldü söyler Singer, aşağı üçlüsü parça. Singer daha sonra bir helikopter bazlı makine nişancı tarafından öldürüldü ve ekibi Cooper dosyayı çalmak için CIA merkezine sızıp Rus gizli ajan İvan Simanov (Brian Cox), Frank ve Sarah yardımıyla içeri kapatır gibi kendi kaçış yapar ama Frank Cooper ile çarpıştıktan sonra sürecinde yaralandı. Joe, kendisine yönelik bir girişimi kaçan, takım ayıklamak yardımcı olur ve onlara katılır ve hepsi ilk yardım Victoria (Helen Mirren) evinde gizlendiler. Bir wetwork ajan olarak ona eski hayatını özlüyor, Victoria, hem de takımına katıldı.
Dosyayı inceledikten sonra, tüm ekip değil dosyasında muhabiri listesinde yer alan tek adam, Alexander Dunning (Richard Dreyfuss), kendisini koruyarak bir yol olmasıdır anlamaya olabilir. O misyonu anda bir arıza yaşadı ve köy sakinlerinin katledilen genç bir teğmen Başkan Yardımcısı Robert Stanton (Julian McMahon), ayıklamak için olduğunu sorgu altında ortaya koyduğu takım, Dunning evine varır. Onun başkan aday olmayı planlıyor olarak Stanton tüm gevşek uçları silmeye çalışan olduğu görülüyor. O anda, Cooper ve FBI Surround Dunning konağı. Cooper Frank’ın teslim müzakere etmeye çalışır, ancak Frank inancını sarsıyor başkan yardımcısının ihanet, hakkında Cooper söyler. Joe Frank’in gerçekleşen ve pes süsü vererek kendini feda eder. O konak bırakır gibi bir saptırma, Victoria öldürür Joe (hala Frank kılığında kim) oluşturmak için. Karışıklık ekibi kaçmak için yeterli zaman alıyor, ama Sarah yakalanır. Frank evinden Cooper çağırır ve Sarah zarar ise ailesini tehdit eden ve o Stanton öldürmek niyetinde olduğunu söyledi.
Ekibi, Ivan (Victoria eski sevgilisi olduğu ortaya) ile birlikte, Chicago’daki Stanton fon yaratma gala sızmak ve başarıyla onları durdurmak için Cooper en iyi çabalarına rağmen onu kaçırırlar. Frank Cooper arar ve Sarah Stanton alışverişi yapmaya istekli olduğunu söylüyor. Toplantıda noktada, Dunning geldi ve o suikastlar ve Stanton sadece bir piyon ve günah keçisi oldu arkasındaki beyni olduğunu ortaya koymaktadır. Cooper’ın işleyici, Cynthia Wilkes (Rebecca Pidgeon), arsa üzerinde de bulunmaktadır. Dunning ile tiksinti ve ‘açgözlülük ve yolsuzluğun ve onu ve Dunning tarafından kullanılan Wilkes, Cooper Frank kelepçe ve sürgün anahtarı verir Wilkes ise Marvin ve Victoria öldürmek Dunning korumaları ve Frank ezilmeler Dunning en nefes borusu. Frank Cooper ve ekibi gitmesine izin kabul eder. Onlar sahneyi terk olarak, Frank ve Sarah yeni bir hayata birlikte başlatmak için istekliydiler. Ancak, Frank hala ona yardım karşılığında bir iyilik borçlu olduğunu hatırlatır, Ivan tarafından kesilir.
Final sahnesinde Frank tarafından itilen bir elbise ve sargılı bacak giyen Marvin ahşap bir el arabası, bir çalıntı nükleer cihaz ile Moldovalı Ordu birlikleri kaçan, Moldova Frank ve Marvin gösterir.
[Değiştir] Oyuncular

R.E.D
Bruce Willis [3] olarak Frank Moses
Morgan Freeman [6] olarak Joe Matheson
Helen Mirren [7] [8] Victoria gibi
John Malkovich [8] [9] olarak Marvin Boggs
Brian Cox [10] [11] Ivan Simanov olarak
Diğer Oyuncular Üyeler
Karl Urban [12] olarak William Cooper
Mary-Louise Parker [3] olarak Sarah Ross
Julian McMahon [10] olarak Başkan Yardımcısı Robert Stanton
Ernest Borgnine [10] Henry, kayıtlar Keeper olarak
Richard Dreyfuss [10] Alexander Dunning olarak
James Remar [13] Gabriel Singer
Cynthia olarak Rebecca Pidgeon Wilkes
Fred gibi Jefferson Brown
Chris Owens Asılmış Adam gibi
Marna olarak Jaqueline Fleming
Paramedik olarak Randy Wade Kelley
Endercott rolünde Jason Giuliano
Kavşakta Cop Alec Rayme
Emekli Home Assassin olarak Lawrence Turner
Mrs.Chan olarak Emily Kuroda
Emekli Home Dedektif gibi Joe Chrest
Hemşire olarak Justine Wachsberger
[Değiştir] Üretim

Gregory Noveck, film haline unvanlarına almak için Hollywood’da çalışan DC Comics bir temsilcisi, gelişmiş çizgi istedim ama Warner Brothers ilgilenmiyordum. Komik yaratıcıları onların başka yerlere gitmek doğru ama kabul edilebilir önce televizyon da dahil olmak üzere Warner tüm bölümler bu gerekli onayı egzersiz. Birkaç yıl sonra, 2008 yılında Noveck Di Bonaventura Productions’ın Vahradian Mark, başka proje almaya izin verildi. Alışılmadık bu da DC’den ilk filmi Warner Bros [14] tarafından üretilen değil, yapılan
Haziran 2008′de Summit Entertainment Warren Ellis ve Cully Hamner Kullanıcı KIRMIZI uyarlamak için planlarını açıkladı. KIRMIZI da Whiteout ve Alice uyarlamalar yazdı kardeşler Erich ve Jon Hoeber tarafından beyaz perdeye uyarlandı. Proje Lorenzo di Bonaventura (GI Joe, Transformers) tarafından hazırlanmıştır. [15]
Nisan 2009′da, Bruce Willis Frank Musa’nın oynadığı rol almak Zirvesi ile tartışmalara bildirildi oldu. [16] Morgan Freeman filmde Bruce Willis ile birlikte co-star için görüşmelerde olduğu Temmuz 2009′da rapor edilmiştir. [17] Ayrıca Temmuz 2009 yılında, Robert Schwentke, Zaman Yolcusunun Karısı ve Flightplan müdürü, KIRMIZI doğrudan müzakereleri idi. [18] 2009 yılı Ağustos ayında Schwentke o gemide olduğunu MTV News doğruladı. “Bu çizgi roman olmayan, çok komik … Bu çizgi roman olarak şiddet değil” ve “komut dosyası o; O senaryoya bayılmış ama komik ve belirten film arasında farklılıklar olduğunu belirtti Ben komik iki saatlik bir film için yeterli verir sanmıyorum, çünkü komik gelen açıkça farklı olduğunu okuduk. “[6]
Kasım 2009′da, bu Helen Mirren filmde Freeman ve Willis ile birlikte çalışacağına dair rapor edildi. [7] Ayrıca, John C. Reilly ve Mary-Louise Parker kadrosuna katılmak için müzakerelere olduklarını Kasım 2009′da bildirildi. Reilly herkes onu öldürmek dışında olduğunu paranoyak emekli bir CIA ajanı oynayacaktı. Parker romantik ilgi, hayatta kalmak için Willis karakterin mücadelesi içinde karmakarışık hale federal bir emekli işçi oynayacaktı. [19] Aynı ay içinde Julian McMahon, Ernest Borgnine, Richard Dreyfuss ve Brian Cox kadrosuna katılmak için müzakerelere girdi. [10 ]
2009 yılı Aralık ayında, yaratıcısı Warren Ellis (I) KIRMIZI betiğini okur “onun e-posta listesinde belirtti. Fena değil. Değil kitap değil, kötü. Komik. Eğer döküm biliyor Özellikle. Işin çok sıkı parçası. Görüşürse üreticileri geçen hafta. Onlar “? bir keskin nişancı tüfeği ile Helen Mirren görmek istemem kim. [20] döküm darbeler üzerinden baş döndürücü her türlü konum Ayrıca 2009 Aralık ayında Summit Entertainment 22 Ekim bir çıkış tarihi, 2010 açıkladı . [21] Aynı ay James Remar belirsiz bir rol rol aldı, [13] “Cooper” olarak Karl Urban ek olarak. [12] Ocak 2010 yılında John Malkovich yerine, Bruce Willis karşısına geçmeye imzalı olduğu bildirildi Aralık ayı sonunda rol çıktıktan John C. Reilly,. [9]
Ana çekimler Toronto, Kanada Ocak 18, 2010 KIRMIZI başladı. KIRMIZI Ana çekimlerin son iki hafta Mart ayı sonunda New Orleans yol üzerinde hareket eden ve sonlandırmadan önce dokuz hafta Toronto metropol bölgesinde ve çevresinde çekildi. [3] New Orleans’ın Fransız Mahallesi’nde Çekimler Mart ayında başladı 2010. [22] Ek fotoğraf Ağustos 2010′da Louisiana’da bir post-kredi sahne için vuruldu. [23]
[Değiştir] Film

Red October 11, 2010 Hollywood Grauman Çin Tiyatrosu, İstanbul prömiyeri yapıldı. [24] [25]
[Değiştir] Pazarlama

Temmuz 2010 yılında San Diego Comic-Con film için bir panelde Mirren ve Willis
Film için bir teaser trailer Haziran 2010′da yayımlanmıştır. [26] ilk tam römork San Diego Comic-Con Uluslararası Temmuz 2010 yılında girmiştir. [8]
[Değiştir] Ev medya
KIRMIZI 25 Ocak 2011 tarihinde Blu-ray ve DVD tarihinde yayımlanmıştır. [27]
[Değiştir] Resepsiyonu

Kritik yanıt [değiştir]
Film için Resepsiyonu çoğunlukla olumlu olmuştur. KIRMIZI 6.3/10 ortalama derece ile 170 yoruma Rotten Tomatoes üzerinde% 71 onay derecesi vardır. [28] Metacritic filmi 37 yorum bir normalize derecelendirmeye göre% 61 arasında bir puan verdi. [29]
Özel olarak üretilmiş olsa da filmin olumlu değerlendirenler KIRMIZI “terbiyesizce emeklilik zorla yaşlanma CIA gazileri bir takım hakkında eğlenceli bir ışık-ayaklı kapari” olduğunu belirtti Variety Justin Chang bulunmaktadır. [30] The Hollywood Reporter John DeFore “belirtti tür hayranları için, “fanboy sadece olmaktan cazibesini tutmak mizah ve romantizm tatlar onu yararlanır. [31] John Malkovich, filmdeki rolü için özel övgü aldı.
Filmi eleştirenler Roger Ebert bu olduğunu belirterek, dört filmin iki yıldız verdi include “iyi bir film ne de bir kötü bir de. Onu biz daha ilginç olsaydı şeyler yapıyor gibi aktörlerin sahiptir.” [32]
[Değiştir] Gişe
Açılış hafta sonu Red Jackass ardından ikinci gelen, 3.255 noktada yaklaşık 4.100 ekranlarında tahmini 22.500.000 $ kazandı 3-D. [33] 25 Mart 2011 itibariyle, filmin ABD’de üzerinden 90.000.000 $ hasılat elde etti ve toplam etti aşkın 186.500.000 $ dünya çapında

Tür: 2010 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Casusluk Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2010 – ABD, Kanada

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Robert Schwentke

Oyuncular: Morgan Freeman, Bruce Willis, Karl Urban, Helen Mirren, Mary-Louise Parker, Justine Wachsberger, Rebecca Pidgeon, Chris Owens, Lawrence Turner, Emily Kuroda, Alec Rayme, Jaqueline Fleming, Joe Chrest Müzisyen : David Holmes Görüntü Y.:Florian Ballhaus Senaryo: Cully Hamner

Etiketler: Hızlı ve Emekli direk tek parça izle, Hızlı ve Emekli filmini direk izle, Hızlı ve Emekli filmini seyret, Hızlı ve Emekli Türkçe Dublaj izle, Red, Red - Hızlı ve Emekli Türkçe Dublaj izle 2010 Full HD Tek parça, Red filmini direk izle, Red filmini izle, Red indirmeden bedava online full izle, Red izle, Red tek parça türkçe dublaj izle

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Red – Hızlı ve Emekli Türkçe Dublaj izle 2010 Full HD Tek parça” filminde 8 Yorum bulunuyor.
 1. erdal - 11 ay önce demiş ki:

  alternatif 360p olarak başlıyor. hd başlamıyor.yorum yazana kadar başlamasını 10dk. kadar bekledim normal mi? kaç dk. beklemek gerekiyor yaklaşık olarak filmin üstüne eklermisiniz. teşekkürler.

 2. mehmet yyıldırım - 12 ay önce demiş ki:

  çalışmıyoo

 3. murat - 1 sene önce demiş ki:

  emeklerınıze saglık sımdıden

 4. HİKMET ALBA - 2 sene önce demiş ki:

  Film çok güzeldi çok nadiren böyle filmlere rastlıyoruz. İndirip’te arşivlerinizde saklamalısınız.

 5. ŞÜKRİYE RÜÇHAN - 2 sene önce demiş ki:

  Film çok güzel izlemeye değer arkadaşlar indirdim ve çalışıyor herşeyi ile 4×4′lük film.

 6. BURHAN AFET - 2 sene önce demiş ki:

  Film çok güzeldi çok nadiren böyle filmlere rastlıyoruz. İndirip’te arşivlerinizde saklamalısınız.

 7. ÖVÜNÇ BERRAK - 2 sene önce demiş ki:

  Filmi indirin ve izleyin pişman olmıyıcaksınız çok kaliteli ve seyri üzel bir filmdi.

 8. HİDAYET MEHTAP - 2 sene önce demiş ki:

  Görüntü,ses,izlenebilirlik bakımından harika bir film indiricek arkadaşlara burdan ön bilgi olsun.